TEKLİF İSTE

Carry Digital
Biz Kimiz?

Carry Digital Pazarlama ve SEO ajansımız 2015 yılların başında ajanslarda çalışmaya başlamış deneyimli kişiler tarafından merkezi İzmir’de kurulmuştur. Firmamız başlıca Web Tasarım, SEO, İnternet Reklamları, Sosyal Medya Reklamları, Sosyal medya yönetimi, Grafik Tasarım gibi dijital hizmetler vermektedir. Kurumsal işletmelerin ajanslardan beklediklerini deneyim edindik ve bu deneyimlerimiz sayesinde ajansımızı kurduk. Her zaman çalışma ilkelerimiz müşterilerimize kaliteli hizmet ve bizden beklediklerini en iyi şekilde karşılamaktır. Bu sayede hızla büyüyerek büyük markalara ulaştık. Şuan bünyemizde barınan yüzlerce mutlu müşterimiz vardır.
Carry Digital

Bizi Tercih Etmeniz İçin Başlıca Sebepler

Carry Digital

Destek, Ulaşılabilirlik

Sektörde deneyim edindiğimiz en büyük sorunlardan biri ajansların hizmet verdikleri firmalara düzgün destek vermemesiydi. Bizde ajans olarak müşterilerimizi memnun etmek için sürekli olarak destek ve ulaşabilir olmayı hedefledik ve başarıya ulaştık. Müşterilerimizin her daim iletişim süreçlerini hızlı bir şekilde çözüm sunduk
Carry Digital

Profesyonel Ekip

Ajansımızın her departmanında işinde uzman, deneyimli takım arkadaşlarımız vardır. İyi bir takım başarıya ulaştırır ilkesiyle yola çıktık ve başarıdan başarıya ulaştık. Başarımızın sürekliliği için her zaman işinde uzman ve deneyimli kişilerle çalışmayı ilke edindik. Bu ilkeyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Carry Digital

Kaliteli Hizmet, Hızlı Sonuç

Ajansımızın temel ilkesi müşterilerimize hızlı, verimli, iyi bir hizmet sunmak ve her zaman müşterilerimize alternatif çözümler üretmektir. Ajansımız herhangi bir sorunla karşılaştığında anında çözüm oluşturabilir ve kriz anında müdahale edebilecek bir ekibe sahiptir.